Co na srdci, to ve vinici

Žijeme v kraji, kde se víno nepřetržitě rodí už od středověku a mnozí z nás patří k vinařským rodům po mnoho generací. Ve své práci chceme zdůraznit zdejší původní charakter našich vín a zachovat jeho specifika.

Kdo jsou vinaři z VOC Hustopečsko

Každé vinařství z našeho spolku je jiné, protože každý z nás přistupuje k výrobě vína s jinou filozofií. Spojuje nás ale region, kde všechny naše hrozny rostou.

Více o vinařích

Přijďte za

vínem, kulturou a zábavou

Kalendář akcí

blog

Degustační páteční večery ve vinotéce

Hustopečáci, přespoláci, milovníci vína a další! Připravili jsme si pro vás páteční degustační večery postupně se všemi vinaři. Každý pátek po večeři můžete přijít na skleničku do naší spolkové vinotéce na Mrštíkové, kde vás uvítá naše Ivet společně vždy s jedním vinařem. Degustační večery začínají již 7. července 2023! 
PROGRAM VEČERŮ:
7. července: Vinařství Sedláček Kurdějov
14. července: Vinařství Vrátil
21. července: Vinařství u Vrbů
28. července: Vinařství SONBERK
a o dalších vinařích vás budeme informovat
Začneme vždy v 19:30 degustací 8 vzorků vín. Vstup bude omezen na cca 20 lidí. Pokud si chcete být jistí, že si sednete, můžete si u Ivet rezervovat své místo na tel. čísle: 728 220 766. V ceně 250 Kč je zahrnuta řízená degustace vín ? a lehké občerstvení. ? Na  místě si můžete také zakoupit lahev vašeho oblíbeného vína na doma se slevou 10%!
Zapište si do diáře: už 7. července v 19:30 na skleničku vína do hustopečské vinotéky na Mrštíkové 12!
blog

Festival dobrého vína a jídla s VOC Hustopečsko

Zveme vás na unikátní akci s názvem Festival dobrého vína a jídla s VOC Hustopečsko. Spojili jsme síly s Hostincem Slunečnice a zorganizovali pro vás tento den. 

Akce se uskuteční: v sobotu 20. května 2023 od 12 do 20 hodin v areálu Hostince Slunečnice

Těšit se můžete na košt vín od všech vinařů v našem spolku, tedy 120 druhů vín k degustaci! Abyste něměli hlad, kluci z Hostince si pro vás připraví speciality na grilu. Zábavu na celé odpoledne nám zpestří Jožka Šmukař, známý zpěvák folklórních písní. Nemusíte se bát vzít s sebou i děti, bude o ně postaráno v dětském koutku, kde bude připraven skákací hrad. 

Cena vstupu v přeprodeji: 650 Kč (lístek kupujte zde)

Cena na místě: 750 Kč

Přijďte si užít odpoledne s hustopečskými vinaři :) 

Mapa Vinařství

Naši partneři